قوانین پیش رو، یک قرارداد قانونی است بین شما و ما . با ورود به سایت وردپرس کار شما موافقت خود را با این قوانین اعلام می دارید. ممکن است که ما اطلاعات این صفحه را بدون اطلاع رسانی تغییر دهیم و آن ها را با توجه به شرایط موجود به روز کنیم . لطفا این صفحه را به صورت مرتب چک کنید تا از آخرین تغییرات به وجود آمده آگاه شوید .

۱- بررسی کلی
سایت وردپرس کار ، صرفا به عنوان یک واسطه بین کارفرما و پیمانکار در زمینه وردپرس بوده و نقش یک بنگاه را ایفا می کند. وردپرس کار ، بازار کار آنلاین و برون سپاری وردپرس است که به کارفرمایان این امکان را می دهد تا پروژه های خود را برون سپاری کنند و وردپرس کاران با انجام پروژه ها، کسب درآمد کنند.

۲- تعرفه های وردپرس کار

۱-۲ –  هزینه عضویت : فریلنسرها می توانند پلن های مختلفی را با توجه به نیاز خود انتخاب کنند. جزئیات امکانات و قیمت ها در صفحه پرداخت آنها مشخص شده است.

۲-۲ – هزینه خدمات : وردپرس کار ۱% هزینه خدمات از کارفرما دریافت می کند. این مبلغ، زمانی که پرداخت امن برای پیمانکار انجام می شود کسر می شود.

۳-۲ – وردپرس کار این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان هزینه خدمات، قیمت عضویت، و یا هر هزینه دیگری که تا به حال دریافت می کرده  را تغییر دهد.